NOWOŚCI

1-14 III 2023r. problemy ze stroną, związane z przepinaniem na inny hosting.


28 XII 2022r.
Gość honorowy: kładka ukraińska w Cykowie, zdjęcia kładek w Krakowie (IX, X, XI) i Świnnej Porębie, zdjęcie lotnicze kładki w Częstochowie (III), informacje o projektowanej kładce w Hażlachu, zmiana numeracji kładki w Skawinie na Skawina I, zmiana zaklasyfikowania kładki w Morochowie (wymarła), dodanie w dziale z kładkami z reszty Polski kładek w Goliszowie, Lublinie (I) i (II), Magdalence, Poznaniu i Tomisławiu, dodanie informacji o mostach w Nowym Korczynie i Kurowie, nowe i uaktualnione linki.

24 III 2022r.
Kładka obchodzi swe dwudzieste urodziny, co warto odnotować ad futuram rei memoriam.


30 XII 2021r.
Nowe i uaktualnione linki, poprawiony dział FAQ, uaktualnienie działu Biblioteka


23 XI 2020r.
Zdjęcia kładek w Gogołowie, Kopance, Pomiechówku, Wysoczanach i Wysokiej, zmiana zaklasyfikowania kładki w Pustkowie (wymarła).

24 III 2020r.
Kładka uzyskała pełnoletniość, co warto odnotować ad futuram rei memoriam.


7 XI 2019r.
Zdjęcie i opis kładki w Częstochowie (II), zdjęcia kładek w Dobrzechowie, Haczowie (I, II), Iskrzyni, Nehrybce, Nowym Sączu (II), Połańcu, Rożubowicach, Wietrznie i Żegiestowie, nowe zdjęcie kładki w Częstochowie (II), zmiana numeracji kładki w Nowym Sączy na Nowy Sącz (I), dodanie w dziale z kładkami z reszty Polski kładek w Kryłowie i Poznaniu (IV), nowe zdjęcie kładki w Ustce w dziale z kładkami z reszty Polski, nowe zdjęcie otwierające.

28 VII 2019r.
Zdjęcia i opisy kładek w Białym Dunajcu (I, II) i Szaflarach, zdjęcia kładek w Będzinie (II, III), Częstochowie (II), Kątach, Krakowie (VIII), Myscowej (I, II), Nowym Żmigrodzie, Olzie, Popowie (II), Skalniku, Skarżysku-Kamiennej, Sosnowcu, zmiana numeracji kładki w Będzinie na Będzin I, Białym Dunajcu na Biały Dunajec II, Częstochowie na Częstochowa I, Gorzycach II na Gorzyce, Popowie na Popów I, zmiana lokalizacji kładki w Gorzycach I (Olza), lokalizacja kładki w Krośnie (VIII), nowe zdjęcie kładki w Białym Dunajcu (II) i Chodaczowie, dodanie działu z kładkami z reszty Polski (Bydgoszcz, Bystrzyca Górna, Cegielnia, Giżycko I, II, Głuchołazy, Kazimierz Dolny, Kłodzko I, II, Kopki, Krasiejów, Kruszyn Krajeński, Mikołajki I, II, Niemirów, Oleśnica Mała, Ozimek, Płock, Polkowice, Poznań I, II, III, Radom, Sekłak, Sieradz, Sochaczew, Sopot, Sulejów, Szczecin, Ustka, Wałcz, Warszawa I - IV, Wrocław I - V, Zagórze Śląskie I, II, Zielona Góra, Złotoryja), nowe zdjęcia mostów w Krakowie (I, II, III, IV), rezygnacja z Księgi Gości, ponad 150 kładek z południowo-wschodniej Polski i ponad 200 wszystkich obiektów.


19 I 2018r.
Zdjęcia kładek w Besku, Białym Dunajcu, Brzezówce, Bytomiu, Chodaczowie, Chorzowie (III), Głogoczowie, Gromniku, Jaroszowicach, Jaśle (III, IV, V), Jedliczach (I, II), Krośnie (I, II, III, IV, V, VI VII, VIII), Krupskim Młynie, Mokrych, Odrzykoniu, Pielni, Popowie, Przybówce, Raciborzu, Roztokach, Rzeszowie (III), Sądkowej, Sękowej, Siedliskach, Strzyżowie (II), Świętoniowej, Wiśniowej, Wojaszówce, Zabłotcach, Zaborowie, Zagórzu, Załęzu (I, II), nowe zdjęcie kładki w Terliczce, zmiana numeruacji kładki w Jasle II na Jasło VI, zmiana zakwalifikowania kładki w Rzuchowie (most), zdjęcie mostu w Białym Dunajcu i Rzuchowie, nowe zdjecia mostów w Przemyślu i Rzeszowie, zdjęcia lotnicze kładek w Dobrzechowie, Jaśle (II), Nehrybce, Rożubowicach, Strzyżowie (I, III), uaktualnienie Łączy


24 III 2017r.
Kładka obchodzi swe piętnaste urodziny, co warto odnotować ad futuram rei memoriam.

23 II 2017 r.
Rezygnacja z utrzymywania strony pod adresem tsmi.republika.pl.


17 VII 2016r.
Zdjęcia kładek w Gaju, Przemyślu, Sielpii Wielkiej i Zabrzeżu, zmiana kwalifikacji kładek w Kielcach (I), Kołaczycach i Tylmanowej (III) (wymarłe), naprawa licznika, naprawa odwołań do lokalizacji, aktualizacja Łączy.


2015r.


10 VII 2014r.
Dodanie zdjęć i opisów kładek w Ostrowcu Świętokrzyskim i Kunowie, zdjęcie mostu podwieszonego w Mszanie Śląskiej

20 I 2014r.
Zdjęcia kładek w Bieczu (I i II), Kamienicy Dolnej, Przysiekach i Rajskiem, zdjęcia lotnicze kładek w Kunowie i Nowej Sarzynie, wzmianki o kładkach w Krośnie (I, II, III, IV) i Popowie, mosty podwieszone w Krakowie (III, IV), poprawa zakwalifikowania kładek do różnych subtypów.


27 VIII 2013r.
Dodanie informacji i zdjęć kładek w Gorlicach (I i II), Lubniu, Pcimiu, Piekiełku, Ropicy Polskiej (I i II) i Witryłowie (II), zdjęcia kładek w Budziwoju, Gliniku Charzewskim, Gorzycach (I), Jaśle (II), Kalembinie, Katowicach, Kołaczycach, Międzybrodziu, Mszanie Dolnej, Rzeszowie (I), Sanoku (II) i Terliczce, zmiana numeracji Gorlic na Gorlice II, Jasła na Jasło I i Witryłowa na Witryłów I, zdjęcia lotnicze kładek w Besku, Chodaczowie, Dąbrowie Górniczej (I, II, III), Iskrzyni, Krupskim Młynie i Świętoniowej, nowe wersje zdjęć lotniczych kładek w Jaśle (I), Ostrowcu Świętokrzyskim, Połańcu, Raciborzu i Rzuchowej, wzmianki o kładkach w Białym Dunajcu, Niehrybce i Rożubowicach, dodanie informacji o konstrukcjach kładkopodobnych i mostach, przekroczenie liczby 100 obiektów w bazie danych, zawieszenie działania mapy, aktualizacja Łączy, nowe Łącza, rozbudowa działu FAQ, porządki w Bibliotece.


24 III 2012r.
Kładka obchodzi swe dziesiąte urodziny, co warto odnotować ad futuram rei memoriam.


2011r.


15 IV 2010r.
Dodanie zdjęć i opisów kładek w Krakowie (VI i VII), zdjęcie kładki w Krakowie (V), zdjęcia lotnicze kładek w Jaśle, Katowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Połańcu i Rzuchowie, reorganizacja Łączy, nowe Łącza.

18 II 2010r.
Aktualizacja Łączy, nowe Łącza.

7 II 2010.
Opis kładki w Krakowie (III).

1 I 2010r.
Dodanie informacji i zdjęć kładek w Wiśle (I i II), rozbudowa opisów i zdjęcia kładek w Krzyżanowicach i Ustroniu (I i II), zdjęcia kładek w Czernichowie, Gorzycach (II), Mikluszowicach, Mucharzu i Sromowcach, wzmianka o kładkach w Gorzycach (II), Pcimiu i Połańcu, korekta błędnej lokalizacji kładki w Majkowicach (Mikluszowice), dodanie lokalizacji kładek w Zumi, nowy dział Na skróty, nowe Łącza.


18 V 2009r.
Dodanie zdjęcia kładki w Krakowie (IV), nowe zdjęcie kładki w Krakowie (II), dodanie informacji i zdjęcia kładki w Skawinie.

24 IV 2009r.
Impresja zdjęciowa z finału konkursu Kraków Bridge 2009.

27 III 2009r.
Zmiana informacji o kładce w Mielcu (obiekt wymarły), zdjęcie kładki w Mielcu.

13 III 2009r.
Wzmianka o kładce w Ostrowcu Świętokrzyskim, zmiana numeracji Rzeszowa na Rzeszów II, wzmianka o Rzeszowie (I), zmiana numeracji Tropia na Tropie II, zdjęcie i opis Tropia (I), zdjęcie lotnicze kładki w Gorlicach, rozbudowa działu Statystyki.

1 III 2009r.
Nowa pozycja w Bibliotece, naprawa rozwijalnego menu przy opisach kładek.

20 II 2009r.
Reorganizacja strony, zmiana szerokości wyświetlania, zdjęcia lotnicze kładek w Budziwoju i Terliczce, wzmianka o Krakowie (IV), opisy kładek w Czernichowie, Dębicy, Majkowicach, Sanoku (III) i Sromowcach, informacja o konkursie Kraków Bridge 2009, poprawa danych technicznych na temat kładek, rozbudowa FAQ, nowe Łącza.


31 VIII 2008r.
Zdjęcia kładek w Dębicy, Morochowie, Procisnem, Rożnowie (I) i Sanoku (I), zdjęcie lotnicze kładki w Dobrej, wzmianki o kładkach w Mokrych i Sanoku (II), zmiana numeracji Sanoka na Sanok III, uaktualnienie Łączy, ogólne odświeżenie strony.


11 IX 2007r.
Nowe zdjęcie kładki w Kielcach (I), zdjęcia i opisy kładek w Częstochowie, Kielcach (II) i Wrzosowej, zdjęcia kładek w Bachowie, Krakowie (III), Nizinach, Obarzymiu, Olszanach, Sanoku, Słonnem, Warze, Witryłowie, Wybrzeżu, dodanie informacji o kładce w Gdowie, usunięcie Krasiczyna (most, nie kładka), nowe Łącza.

25 VII 2007r.
Rozbudowa działu Rodzaje kładek, wzmianki o kładkach w Dobrej, Gdowie, Nizinach, Obarzymiu, Rożnowie (I) i Sanoku, rozbudowa informacji o kładce w Dębicy, korekta błędnej lokalizacji kładki w Krasicach (Olszany), zmiana numeracji Rożnowa na Rożnów II, nowe Łącza.

16 VII 2007r.
Uzupełnienie plików w Bibliotece, nowe Łącza.

11 VI 2007r.
Zmiana szerokości wyświetlania strony.

4 VI 2007r.
Zdjęcia lotnicze kładek w Bachowie, Krasicach, Słonnem, Warze, Witryłowie i Wybrzeżu, orientacyjna skala na wszystkich zdjęciach lotniczych.

31 V 2007r.
Lekka zmiana wyglądu strony, nowe zdjęcia kładek w Nowym Sączu, Ochotnicy, Suchej Beskidzkiej i Tylmanowej (III), dodanie informacji i zdjęć kładek w Będzinie, Chorzowie (I, II) i Rudzie Śląskiej, zdjęcia lotnicze kładek w Bogucicach, Kielcach (II), Kołaczycach, Krasiczynie, Krzyżanowicach, Mielcu, Raciborzu i Ustroniu (I, II), korekta błędnej lokalizacji kładki w Ochotnicy (Tylmanowa IV) i Bogucicach (Majkowice), rozbudowa działu Rodzaje kładek, zdjęcie kładki w Katowicach w dziale Prace, uaktualnienie Łączy.

24 III 2007r.
Kładka obchodzi swe piąte urodziny, co warto odnotować ad futuram rei memoriam. Dwa humorystyczne zdjęcia w dziale Rodzaje kładek.

5 III 2007r.
Wzmianka o kładce w Krzyżanowicach, lekka zmiana wyglądu strony, nowe Łącza.


21 VIII 2006r.
Nowe Łącza, naprawa nagłówkowej animacji na serwerze www.footbridge.pl.

16 VIII 2006r.
Kładka rusza równolegle pod domeną www.footbridge.pl, rozbudowa działu Rodzaje kładek, przebudowa działów FAQ i Kontakt, nowe Łącza, nowe zdjęcia kładek w Bochni i Rzeszowie, nowe pozycje w Bibliotece, nowe pliki pdf, nowe pozycje w dziale Prace.

27 II 2006r.
Wzmianki o kładkach w Dębicy i Raciborzu, uaktualnienie i dodanie nowych Łączy, lekka zmiana wyglądu strony.


9 VI 2005r.
Uaktualnienie Łączy, nowe zdjęcie w Powitaniu.


22 XI 2004r.
Wzmianki o kładkach w Bogucicach i Czernichowie, naprawa licznika, nowe Łącza.

10 V 2004r.
Uaktualnienie Łączy.

9 IV 2004r.
Ogólne odświeżenie strony, poprawa informacji o Rodzajach kładek, nowe Łącza, nowe pozycje w Bibliotece, pierwsze pliki pdf.


5 IX 2003r.
Nowe pozycje w Bibliotece.

18 IV 2003r.
Dodanie działu Studenckie FAQ i galerii zdjęć we Wstępie.

27 I 2003r.
Nowe zdjęcie Krakowa (II), kładka w Suchej Beskidzkiej, dodanie działów Prace i Biblioteka, nowe Łącza.

8 I 2003r.
Rozbudowa Przewodnika, nowe Łącza.


7 VIII 2002r.
Reorganizacja, nowe Łącza.

25 III 2002r.
Dodanie licznika oraz działów Nowości, Rodzaje kładek, Przewodnik (zdjęcia i informacje o kładkach w Bochni, Kielcach (I), Krakowie (I, II), Myślenicach, Nowym Sączu, Ochotnicy, Piwnicznej, Pustkowiu, Rożnowie, Rzeszowie, Tropiu, Tylmanowej (I, II, III), wzmianki o kładkach w Będzinie, Chorzowie, Kielcach (II), Kołaczycach, Mielcu, Rzuchowie, Ustroniu (I, II) ), Łącza, Kontakt i Księga Gości.

24 III 2002r.
Uruchomienie Kładki pod adresem www.tsmi.republika.pl.


*Powrót na górę strony.


Od ostatniej aktualizacji upłynęło

Aktualizacja średnio co 6 miesięcy.
Najkrótszy odstęp między kolejnymi aktualizacjami 1 dzień;
najdłuższy 24 miesiące.
Kładka istnieje
21 lat i
dni.